GSM ZARIADENIA

TELEKOMUNIKÁCIE

Z GSM zariadení uvádzame v tejto sekcii GSM brány pre pripojenie k telefónnym ústredniam. Ak hľadáte iné GSM zariadenie, vyžiadajte si cenovú ponuku na adrese cobise@cobise.sk.

Dodávame GSM brány rôznych typov od viacerých výrobcov. Dodávame len profesionálne GSM brány pre profesionálne riešenia v spojení s telefónnou ústredňou, preto u nás nenájdete zariadenia s nízkou cenou pod 10.000,- Sk a pochybnou kvalitou. Dodávame zariadenia firiem 2N, Tencom, Alphatech, ITS Telecom. Postupne pripravujeme cenník, ktorý nájdete v sekcii cenník. Zatiaľ si môžete vyžiadať cenovú ponuku na adrese cobise@cobise.sk. Prosím uveďte aj požadovaný spôsob pripojenia k telefónnej ústredni, a typ telefónnej ústredne, ku ktorej sa má zariadenie pripájať, aby sme Vám vedeli navrhnúť zariadenie, ktoré je s daným typom ústredne spoľahlivo odskúšané v reálnej prevádzke.

Od leta roku 2006 sme sa vrámci partnerského programu stali partnerom firmy 2N so štatútom distribútora. To nám umožňuje predávať produkty firmy 2N jednak koncovým zákazníkom, ale aj našim dealerom za dealerské ceny. Takto sme našim dealerom a odberateľom z radu montážnych firiem schopní zabezpečiť rovnaké ceny, aké dostanú od svojich doterajších dodávateľov 2N zo Slovenska alebo z Čiech.


Pri výbere GSM brány je potrebné prispôsobiť výber produktu telefónnej ústredni, ku ktorej sa brána pripája. V zásade fungujú všetky brány so všetkými ústredňami, je však dobré využiť skúsenosti z praxe, pretože kompatibilita nebýva vždy stopercentná. Sporadicky sa môžu vyskytovať javy ako zablokovanie brány, príp. zablokovanie portu ústredne po výpadku napájania a podobne.

Odporúčame sa preto pred nákupom brány poradiť, navrhneme Vám vhodné riešenie.


GSM brány výrobcu 2N


Analógové GSM brányATEUS Easy Gate

Analógová GSM brána s jedným modulom, určená pre pripojenie na analógový prenášač telefónnej ústredne. Posielanie a prijímanie SMS, obmedzenie odchádzajúcich volaní.
ATEUS Smart Gate

analógová GSM brána s jedným modulom, môže byť pripojená na analógovú klapku, alebo na analógový prenášač telefónnej ústredne. Umožňuje odosielanie aj príjem SMS, obmedzenie odchádzajúcich volaní.ISDN GSM brányATEUS ISDN Lite

ISDN GSM brána pre pripojenie na ISDN port telefónnej ústredne. Môže byť vybavená dvomi alebo štyrmi GSM modulmi. Umožňuje DTMF prevoľbu z GSM siete do telefónnej ústredne, funkciu LCR pri volaniach odchádzajúcich do GSM siete, obmedzenie odchádzajúcich volaní, prepojenie konkrétnych čísel volajúcich na určené klapky, posielania a prijímanie SMS.
ATEUS ISDN Enterprise

GSM brána s vlastnosťami ako Ateus ISDN Lite, pre prepojenie s PC má namiesto portu RS232 USB port, voliteľne môže mať Ethernet port pre komunikáciu a konfiguráciu po sieti.
ATEUS ISDN PRI

GSM brána s rozhraním PRI na strane telefónnej ústredne. Počet GSM modulov je voliteľný, dodáva sa aj v prevedení do Racku.

  


Voice over IP GSM brányATEUS VOICE Blue Lite

VOIP GSM brána s 2 alebo 4 GSM modulmi podobne ako Ateus ISDN Lite, pripojenie do pobočkovej ústredne VOIP rozhraním s protokolom SIP.
ATEUS VOICE Blue Enterprise

VOIP GSM brána s 2 alebo 4 GSM modulmi podobne ako Ateus ISDN Enterprise, pripojenie do pobočkovej ústredne VOIP rozhraním s protokolom SIP alebo H323.
GSM brány výrobcu ALPHATECHBlue Gate A

Analógová GSM brána pre pripojenie na analógový prenášač telefónnej ústredne. Umožňuje aj hovory z GSM siete do telefónnej ústredne, posielanie a prijímanie SMS, sériové rozhranie RS232.
Blue Gate ISDN

ISDN GSM brána s dvomi ISDN modulmi, umožňuje nastavenie obmedzení pre volania do GSM siete, umožňuje DTMF prevoľbu na ľubovoľnú klapku tel. ústredne pri volaní z GSM siete, spojenie na spojovateľku a uvítacie hlásenie pri prichádzajúcich volaniach z GSM siete.
GSM brány výrobcu TENCOMMobilgate Analog

GSM brána s jedným GSM modulom a jedným U rozhraním pre pripojenie na analógový prenášač telefónnej ústredne. Brána umožňuje nastavenie obmedzení volania do GSM siete, umožňuje DTMF prevoľbu z GSM siete na ľubovoľnú pobočku telefónnej ústredne
Mobilgate ISDN

GSM brána s dvomi GSM modulmi, t.j. dva súčasné hovory a jeden ISDN port pre pripojenie do telefónnej ústredne. Brána poskytuje široké spektrum funkcií, umožňuje DTMF prevoľbu z GSM siete do ústredne, nastavenie obmedzení volania do GSM siete, nastavenie uvítacieho hlásenia pri dovolaní, prepojenie na spojovateľku, prepojenie konkrétnych čísel volajúcich na zvolené klapky.
Mobilgate EM

GSM brána s E+M rozhraním na strane telefónnej ústredne.


Aktuálne ceny GSM brán nájdete v sekcii cenníky.

© 2006 Copyright COBISE, Košice. Všetky práva vyhradené.
aktualizácia: 22.4.2009